>
 • کاشمر
 • مجموعه: کاشمر
 • توضیحات:

  سید مرتضی کاشمر

 • قوژد
 • مجموعه: علما
 • توضیحات:

  پیر غلامان

 • تیم فوتبال صنعت آجر قوژد
 • مجموعه: ورزش
 • توضیحات:

  قهرمان دسته یک شهرستان در سال 1392

 

تبليغات

آمار بازدیدکنندگان

525امروزmod_vvisit_counter
1877دیروزmod_vvisit_counter
9651این هفتهmod_vvisit_counter
8938هفته گذشتهmod_vvisit_counter
29007این ماهmod_vvisit_counter
28994ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1226002کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 37 مهمان حاضر
IP شما: 54.162.164.247
 , 
امروز: 31 تیر 1396
 
14تیرماه روز دهیار مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط محمد حقدوست   
پنجشنبه, 15 تیر 1396 ساعت 18:07

چهاردهم تیرماه بنام " روز شهرداری و دهیاری "نامگذاری شده و هدف آن آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ دهیاران، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت روستایی است.
خادمین مردم در روستاها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید روستاها را مناسب زندگی و کار نمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم روستاها شوند.
شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد عینیت یافتن مردم سالاری دینی و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه اسلامی می باشد. و دهیاران نیز به عنوان منتخبین شورا های اسلامی روستا، از مردمی ترین نهادها، مسئول در مدیریت و توسعه روستا ها می باشند .
۱۴ تیر ماه " روز شهرداری و دهیاری "را بهانه قرار داده و از فعالیت‌های خالصانه  و شبانه روزی شما دهیاران محترم بخش مرکزی در عرصه عمران و آبادانی و توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی روستاهای بخش مرکزی بالاخصوص روستای قوژد و فروتقه ،  تقدیر و تشکر نموده و این روز را به شما بزرگواران تبریک عرض می‌نمایم.

محمد جعفرنژاد قوژدی دبیر هیات ورزش روستایی و بومی محلی کاشمر و مدیرپایگاه اطلاع رسانی روستا www.ghoozhd.ir         ادامه مطالب سخن دهیار ...

 


با سلام و عرض ادب خدمت همشهریان گرامی
بدون شک خدمت به مردم آن هم مردم صبور سخت کوش و باصفای روستای موهبتی الهی که چند سالی نصیب این جانب در کسوت دهیار روستای قوژدشد.
در این سالها تلاش شد با همراهی و همکاری اعضای محترم شورای اسلامی و مساعدت و مشار کت همه  اهالی محترم چه ساکن وچه غیرساکن تا کارهای به نحوی پیش برود تا شایسته مردم روستا  باشد.اگر چه کاستیهای هست و باید در کنار مشارکت اهالی  تلاش فراوان شود.
امروزه مشارکت مردم حرف اول توسعه جوامع کوچک  بخصوص روستاهاست.
کارها به ثمر نمی رسد  مگر با مشار کت همه اهالی روستا.جایگاه توسعه روستایی در برنامه ریزیهای کلان کشور یا خوب دیده نشده ویا ابزار و لوازم اجرای آن در روستاها محیا نیست.متاسفانه برنامه ریزیها به نحوی پیشرفته است. که امروزه اکثر روستاها برای  بقا می جنگند. نه توسعه .در روستا قوژد کارهای بسیار شده است. لیکن برای آینده ای بهتر همدلی و مشارکت و تلاشی مضاعف می خواهد. آنچه هست به گذشته تعلق دارد و آینده روشن و پرامیدی نیز پیش رومان قرار دارد. بدین وسیله  برخود واجب دانسته از لطف همه همشهریان که چه به صورت حضوری و چه  در فضاهای مجازی سایت روستا و کانال ها و گروه های مختلف تلگرامی  قوژد و ...  به این جانب در طول سال و بخصوص این چند روزه  اظهار لطف نموده اند تقدیر و تشکر نمایم. به امید آینده ای بهتر  
هادی واله قوژدی دهیار روستای قوژد

 
   
 
 

اوقات شرعی

 
شنبه
1396
تیر
31