جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

تشریح ویژه برنامه های هفته بسیج در بین دو پایگاه مقاومت بسیج ثارالله و امام علی روستای قوژد توسط فرمانده پایگاه امام علی روستا
برادر رزمنده بسیجی حاج حسین زحمتکش فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام علی (ع) روستای قوژد در نشست خبری پایگاه خبری و اطلاع رسانی روستا اظهار داشت : شعار امسال هفته بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت با رویکرد امید به جامعه است که درست در مقابل نقشه و حربه دشمن در بحث نا امید کردن مردم ما قرار دارد.

وی ادامه داد: بیش از 6 برنامه به صورت عمومی در این هفته در سطح روستا  اجرا خواهد شد که از این تعداد 1 برنامه شاخص و مهم است.

وی افزود: هدف کلی از اجرای این برنامه‌ها بازنمایی تصویری امیدبخش و وحدت آفرین از شجره طیبه بسیج با نیت تبیین دستاوردها و پیشرفت‌های 40 ساله بسیج در برابر تصویرسازی موهن دشمنان نظام، انقلاب و اسلام است.

وی تصریح کرد: روز نخست این هفته با عنوان بسیج، فرهنگ و مسجد محوری نامگذاری شده و برنامه شاخص روز نخست نیز نشست بصیرتی افزایی و فرهنگی با رویکرد گفتمان مقاومت بسیجیان جهان اسلام در محل مسجد جامع روستا می باشد  فرمانده پایگاه امام علی (ع)  گفت: روز دوم هفته بسیج با عنوان بسیج، اقتصاد مقاومتی، خدمت‌رسانی و سازندگی نامگذاری شده و برنامه‌های شاخص این روز نیز برگزاری ویزیت رایگان توسط پزشک مرکز بهداشتی درمانی سلامت روستا در محل درمانگاه روستا می باشد ؛ حاج حسین زحمتکش در ادامه با بیان اینکه روز سوم این هفته با عنوان بسیج، اقتدار دفاعی و امنیتی نامگذاری شده و برنامه شاخص آن برگزاری و گلباران مزاردو شهید مستقر در روستا در محل پارک شهدای روستای قوژد  و تقدیر از خانواده شهدا است خاطرنشان کرد: روز چهارم نیز با عنوان بسیج، علم و فن‌آوری نامگذاری و برنامه شاخص این روز تقدیر از بسیجیان نمونه و اهل سنت و نشست بصیرتی با عنوان بی‌اعتمادی به آمریکا همراه با برگزاری دعای ندبه در محل مسجد امام رضا (ع) روستای قوژد است.

فرمانده پایگاه امام علی روستا  بیان کرد: عنوان روز پنجم و ششم بسیج، جهاد کبیر و استکبارستیزی بوده و برنامه شاخص این دو روز نیز و همچنین عنوان روز ششم بسیج جهاد، روشنگری و تبیین است و برنامه شاخص این روز نیز برگزاری پیاده روی شبانه بسیجیان همزمان با نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امیر المومنین ع روستا به سمت تپه های جنوبی روستا جاده اسحاق آباد می باشد .

وی یادآور شد: عنوان روز پایانی هفته بسیج با عنوان بسیج، 40 سال افتخار نامگذاری شده که در این روز بسیجیان شهرستان در روز پنجم آذرماه تجمعی را در محل امام زاده سید حمزه (ع) کاشمر  با حضور اقشار مختلف برگزار خواهند کرد.

فرمانده پایگاه بسیج امام علی ع روستا  در پایان یادآور شد: یکی از محوری‌ترین کارها و امورات بسیج تبیین نقش خود در مقاومت یمن است و در این راستا در نمازجمعه شهرکاشمر است که  این امر انجام می‌شود.

ما ز نسل مصطفی و حیدریم ما بسیجی های خطِ رهبریم گر عیان گردد که فرمان می دهد هر بسیجی بشنود جان می دهد با ولی تجدید بیعت می کنیم باز هم قصد شهادت می کنیم. فرهنگی ، اجتماعی پایگاههای مقاومت بسیج ثارالله و امام علی (ع) روستای قوژد –

حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر – بخش مرکزی کاشمر

 

   • آذر 2, 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |