دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

جلسه شورای اداری مردادماه 97 با حضور نماینده مردم ترشیز برگزار شد:
جلسه شورای اداری مرداد ماه شهرستان کاشمر با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روستای قوژد به نقل از  “پایگاه خبری ترشیز اسپورت “، جلسه شورای اداری مرداد ماه شهرستان کاشمر با حضور امام جمعه، نماینده مردم منطقه ترشیز، فرماندار و جمعی از مسئولین شهری، ظهر امروز در سالن همایش شهید شهابیان برگزار شد.

دکتر بنیادی نماینده مردم منطقه ترشیز در این جلسه، ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه، اظهار داشت: خبرنگار واقعی کسی است که چیزهایی که دیگران نمی گویند را بگوید.

وی ضمن تبریک به مجموعه آموزش و پرورش و مجموعه قرآنی شهر کاشمر بخاطر موفقیت های اخیر فرزندان دیار ترشیز در عرصه های جهانی و کشوری، بیان نمود: این موفقیت ها نشانگر اتخاذ یک استراتژی درست در سیستم آموزش و پرورش شهرستان است.

بنیادی ضمن بیان این مطلب که فساد در همه کشورها وجود دارد، گفت: به دلیل وجود یک حکومت دینی در کشور ما، فساد در نزد افکار عمومی ناپسند تلقی می شود. به همین خاطر مدیران شهرستان هدف اولشان باید مبارزه با فساد باشد.

وی ادامه داد: لازم است بررسی از واحدهای عرضه مواد غذایی صورت گیرد اما نباید وجود هر انبار مواد غذایی را به مثابه احتکار تلقی کرد چون هر مغازه داری طبیعتا انباری برای خود دارد. همچنین در این شرایط حساس باید داروهای مورد نیاز برای ۶ماه آینده نیز تامین شود.

نماینده مردم منطقه ترشیز ضمن بیان این مطلب که بانک ها در خصوص معوقات بانکی باید بدانند چگونه با مردم برخورد کنند، اظهار داشت: در حال حاضر باید تلاش کنیم صنایع فعالمان را سرپا نگه داریم و در کنار آن، شغل های جدید نیز ایجاد کنیم.

بنیادی شفاف سازی را یک امر مطلوب و خوب عنوان نموده و خاطرنشان کرد: مدیران باید از انتقادات استقبال کنند و امیدوارم همه با همکاری یکدیگر و با درایت، شرایط موجود را پشت سر گذاریم.

نبی پور فرماندار کاشمر در ادامه با تشریح شرایط کنونی کشور، بیان نمود: همه در این اوضاع و احوال مسئولیت خطیری داریم. به همین خاطر به مدیران یادآور شده ام که عافیت طلبی را کنار گذراند و مشکلات مردم را به هم پاس ندهند. یک مدیر اختیاراتی دارد که باید از آن ها در راستای خدمت رسانی استفاده کند.

نبی پور انتقاد مردم از مشکلات موجود در ادارات را یک واقعیت تلخ دانست و اظهار داشت: از برخی ادارات ارباب رجوع های بیشتری به فرمانداری مراجعه کرده و ابراز نارضایتی می کنند.

نماینده عالی دولت در کاشمر بر لزوم خدمت رسانی به ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: از دستگاه هایی که میز خدمت راه اندازی کرده اند تشکر می کنم. این اقدام ادامه پیگیری های یک اداره را برای مردم مشخص می کند و در واقع محور آن، خدمت رسانی به مردم است.

نبی پور ضمن بیان اهمیت نظم در اجرای امور یادآور شد: اگر نظم نباشد، رشد و توسعه هم به وجود نمی آید. در بازدید های سرزده ای که از ادارات داشتم وضعیت نظم و انضباط ادارات قابل قبول نبود، به طوری که در ساعات آغازین کار، درب برخی اتاق ها هنوز بسته بود.

فرماندار کاشمر ضمن تاکید بر لزوم برخورد با محتکرین و افراد سودجو، بیان داشت: این خواست مردم است که با افراد سودجویی که قصد سوء استفاده از شرایط را دارند برخورد شود و در صورت مشاهده، فرد خاطی مجازات خواهد شد.

نبی پور ضمن تاکید به مدیران برای برقراری ارتباط محکم تر و مستحکم تر با حوزه نشریات و رسانه ها، اظهار داشت: اگر به وسیله مطبوعات و رسانه ها شفاف سازی کنیم، می توان از فساد جلوگیری کرد.

وی فعالیت حوزه رسانه و نشریات در کاشمر را مطلوب دانست و گفت: رسانه ها ضمن پرهیز از سیاه نمایی، باید با نقد منصفانه دولت را کمک کنند. اگر حمایت رسانه ها را داشته باشیم، دلگرمی و اعتماد مردم نیز افزایش می یابد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه ضمن تقدیر از خبرنگاران و اصحاب رسانه، از مقام آوران عرصه های علمی و قرآنی کاشمر در سطوح کشوری و جهانی، تجلیل به عمل آمد.  • مرد 20, 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |