سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷

محمد خباززاده در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی روستا : موضوعات جناحی در شورای پنجم جایگاهی
منتخب مردم کاشمر در پنجمین دوره شورای شهر کاشمر با اشاره به این که باید اتحاد ، دوستی ، وفاق و همدلی در بین اعضاء شورای پنجم ایجاد و این همدلی در بین مردم ترزیق شود،افزود: نباید موضوعات جناحی وحزبی در شورای پنجم جایگاهی داشته باشد .

محمد خباززاده با تاکید برتوجه شورائیان به پروژه های تعریف شده برای توسعه شهر در دوره چهارم عنوان کرد: به رغم اینکه در دوره چهارم مشکلات اقتصادی فراوانی داشتیم ، اما قدم های بسیار خوبی برای آبادانی شهر کاشمر برداشته شده است .

وی بابیان اینکه که در سایه برقراری آرامش در کشور پیشرفت های اقتصادی شهرداری مسیر جدیدی را پیش روی شورای پنجم خواهد گشود ، اظهارکرد: توسعه و پیشرفت عمرانی در شهر ، جدی تر وبا سرعت بیشتری به نسبت قبل ادامه خواهد یافت .

عضو فعلی شورای شهر با اشاره به این که در مباحث فرهنگی و اجتماعی باید با مشارکت مردم در امور فرهنگی کارها را انجام دهیم ، افزود:یکی از مهم ترین کارهایی که از 10 سال قبل آغاز شده برون سپاری امور شهرداری وسپردن کارها به مردم وعدم تصدی گری شهرداری است .

وی بیان کرد:هر پروژه ای که تعریف و شروع می شودسرمایه هایی را جذب می کند که بدون شک عدم اجرای آن ها و خواب سرمایه زیان اقتصادی فراوانی برای شهرداری وشهروندان در پی دارد .

این کارشناس عمران شهرسازی با اشاره به این پیگیری جهت به سرانجام رساندن پروژه های نیمه تمام توسط شهرداری در اولویت شورای پنجم است . گفت : با اتمام این پروژه ها مردم طعم شیرین خدمت رسانی را می چشند .

وی با اشاره به پروژه های جدیدی که با توجه به توان مالی شهرداری ونیاز شهر تعریف می شود ، بیان کرد: در شورای پنجم 30 گام برای توسعه شهر طراحی شده که فرهنگ سرای بزرگ شهر ،ساختمان اداری شهرداری ، جمع آوری آب های سطحی ، بلوار ورودی شهر، مجموعه 310 هکتاری سید مرتضی (ع) ، طرح حرم تا حرم و… از آن جمله است .

خباز زاده اتحاد و همدلی وتعریف پروژه های بسیار خوب با توجه به امکانات موجود را از نقاط قوت شورای پنجم عنوان و ابراز کرد: هر چند به دلیل بی تجربگی برخی از اعضاء مشکلاتی در این دوره اتفاق افتاد که مردم توقع نداشتند .

وی با اشاره به اینکه در دوره چهارم شهری را تحویل گرفتیم که منابع درآمدی شهرداری به دلیل رکود ساخت وساز بسیار نامناسب بود . اظهارکرد: با تومامی این مشکلات نه تنها کارعمرانی شهرداری متوقف نشد بلکه با پویایی بیشتر از قبل کارها ادامه یافت .

وی کشانده شدن برخی اختلاف نظر ها به سمت جامعه را از نقاط ضعف شورای چهارم برشمرد و ابراز امیدواری کرد در شورای پنجم این اتفاقات نیفتد.

خباز زاده با این که اعضای شورای پنجم در چند روز گذشته اتحاد و همدلی خود را نشان دادند، افزود : قطعاً این اعضاء بدون در نظر گرفتن مسایل سیاسی وجناحی به فکر عمران و آبادانی شهر خواهند بود .

وی با اشاره به این که شورا محل کینه توزی وانتقام جویی نیست ، گفت : به رغم این که بسیاری در ایام انتخابات فعالیت ها و اظهارنظر هایی داشتند اما شورا و شهرداری به دنبال انتقام جویی نیستند . وی گفت اعضای شورا با حفظ مواضع فکری وسیاسی باید در راستای خدمات رسانی به مردم اتحاد و همدلی به یکدیگر داشته باشند .
  • تیر 8, 1396
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |