چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷

مهد کودک
مهد کودک :

 

مهد کودک شکوفه های ظهور یکی از باسابقه ترین مهدهای روستای قوژد است . مدیر محترم مهد سرکارخانم “سمیه سالارزاده ” که دارای یک مقام اول کشوری در سال 1387 و هشت مقام استانی در زمینه قرائت قرآن مجید است در ماه جاری نیز در سی و هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم که از طرف اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان کاشمر برگزار گردید مقام اول شهرستان را کسب نمودند .گزارش ما را با سرکار خانم سالارزاده در ادامه میبینید :

ادامه مطلب …

پایگاه اطلاع رسانی روستای قوژد : ضمن عرض سلام و خسته نباشید ؛سابقه و فعالیتهای مهد شکوفه های ظهور را تشریح نمایید.

خانم سالارزاده : ضمن خوش آمدگویی و تشکر از شما. مهد قرآنی شکوفه های ظهور از سال 1386 فعالیت خود را درسطح روستای قوژد آغاز نمود. وپس از استقرار در چند مکان اجاره ای و موقت در حال حاضر دارای مکانی ثابت میباشد و در آغاز با پذیرش 15 کودک فعالیت خود را شروع نموده و در حال حاضر پذیرای 52 نو نهال است .

فعالیتهای مهد شامل : روخوانی و روان خوانی و حفظ و قرائت قرآن مجید و در کنار آن فعالیتهای آموزشی و فرهنگی است . مهد دارای سطح آموزشی 3 در شهرستان کاشمر است . لازم به ذکر است که مهد ها دارای سطح 1 – 2 – 3 و 4 است که سطح 4 دارای بالاترین سطح از نظر آموزشی است و مهدشکوفه های ظهور توانسته است با کادری مجرب و دلسوز با آموزشهای قرآنی در 3 سال متوالی در مسابقات قرآنی که هر سال بین نونهالان شهرستان کاشمر برگزار میشود جزء مقام آورندگان در رشته های مختلف قرآنی باشد.

مهد در فصل تابستان کلاسهای اوقات فراغت و فوق العاده برگزار می نماید . در ماه آینده نیز برای نوجوانان و جوانان کلاس قرائت – ترتیل – روانخوانی و روخوانی قرآن مجید و نیز کلاسهای آموزش زبان انگلیسی را به صورت ترمی برگزار کرده و در پایان ترم به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر ارائه مینماید.

برای عموم نیز کلاسهای سواد آموزی و روخوانی و روانخوانی قرآن برگزار میگردد.

پایگاه اطلاع رسانی روستای قوژد : با تشکر از شما و با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و همکاران محترمتان امیدواریم که در آینده نسلی پاک , متدین و آینده ساز داشته باشیم .  • آذر 18, 1393
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |