چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

خصوصی سازی ورزش در شهرهای کوچک نمی تواند پاسخگوی نیازهای ورزش باشد
خصوصی سازی ورزش در شهرهای کوچک نمی تواند پاسخگوی نیازهای ورزش باشد


 

 

 

 

 

 

 

رییس اداره ورزش و جوانان کاشمر در گفتگو با کاشمربصیر در ارتباط با مشکلات بخش ورزش در شهرستان ها گفت: یک مشکل اساسی و ریشه ای که در بخش ورزش با آن مواجه هستیم این است که بر اساس تصمیم مسئولان، ورزش خصوصی شده است و باید هزینه های خود را تأمین کند و لذا آن طور که باید و شاید به بخش ورزش بودجه تعلق نمی گیرد.

 

محمد شایگان افزود: خصوصی سازی ورزش شاید در شهرهای بزرگی مانند تهران و مشهد خوب باشد و جواب بدهد اما در شهرهای کوچکی مثل کاشمر نمی تواند پاسخگوی نیازها باشد.

رییس اداره ورزش و جوانان کاشمر ادامه داد: وقتی در برخی شهرهای کوچک از جمله کاشمر حتی یک سالن استاندارد ورزشی هم وجود ندارد چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم که خصوصی سازی ورزش در این شهرستان جواب دهد و بتواند هزینه های ورزش را تأمین کند.

شایگان با اشاره به کمبود اماکن ورزشی مناسب در کاشمر اظهار داشت: با توجه به تیم ها و ورزشکاران بسیار خوبی که در رشته های مختلف ورزشی در کاشمر هستند ما در حال حاضر حداقل یک سالن ورزشی با ظرفیت ۵ هزار تماشاچی نیاز داریم اما از چنین سالنی محروم هستیم و هم اکنون پیگیر هستیم که این موضوع به تصویب برسد تا در سال های بعد ردیف بودجه به آن تخصیص پیدا کند.

وی تصریح کرد: مشکلات بخش ورزش یک روزه به وجود نیامده که یک روزه هم حل شود به عنوان مثال یکی از مشکلات ما این است که نیروهای ما تعدیل خورده اند و تعداد زیادی از آن ها کاسته شده است یعنی در حالی که اماکن ورزشی ما ده برابر شده است ولی پست های سازمانی و پرسنل ما کمتر شده اند.  • دی 3, 1395
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |