جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

گزارش وضعیت سوله ورزشی روستای قوژد
گزارش وضعیت سوله ورزشی روستای قوژد :

روستای قوژد با جمعیتی بیش از 5000 نفر بزرگترین و پرجمعیت ترین روستای شهرستان کاشمر است و بیش از چند صد نفر ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی در این روستا زندگی میکنند که بسیاری از آنها برای روستای قوژد و شهرستان کاشمر افتخار کسب نموده اند ولی امکانات محدود ورزشی ادامه کار را دشوار نموده است و با گذشت 9 سال از آغاز به کار ساخت سوله ورزشی ، مردم و ورزشکاران قوژد همچنان چشم انتظار افتتاح این سالن ورزشی هستند .

با حضور جناب آقای اسکندری خبرنگار محترم صداوسیمای خراسان رضوی نمایندگی کاشمر در روستای قوژد و محل سوله ورزشی و با شرکت مسئولین و اهالی از وضعیت فعلی سوله ورزشی و درخواستهای مردم گزارش تهیه گردید :

بقیه در ادامه مطلب …

جناب آقای هادی واله دهیار محترم روستای قوژد با بیان این که با گذشت 9 سال از آغاز ساخت سوله ورزشی وضعیت آن همچنان نامعلوم است . ایشان با بیان اینکه ساخت این سوله در سال 1386 آغاز شد و زمین آن از طرف یکی از اهالی اهدا گردید و فونداسیون آن با هزینه ای حدود 40 میلیون تومان با کمک خیرین روستا اجرا گردید و در ادامه اداره تربیت بدنی نیز آهن ریزی آن را اجرا کرده و از آن زمان به همان حالت رها گردیده است و مکاتبات مکرر شورای اسلامی و دهیاری روستای قوژد با مسئولین کاشمر و اداره کل تربیت بدنی نتیجه نداشته و مسئولین از نبود اعتبار برای تکمیل این پروژه خبر دادند .

با وضعیت فعلی و نبود اعتبار کافی درخواست اهالی و مسئولین روستای قوژد این است که سوله را به دهیاری واگذار کنند تا با کمک خیرین محلی و کمک های مردمی این سالن ورزشی تکمیل شود و به بهره برداری برسد .  • مهر 2, 1395
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |